Utorok 18. decembra. Meniny má Sláva

Víťazom národného kola Global Management Challenge sa stal tím študentov Univerzity Komenského

Víťazom národného kola súťaže študentských a zamestnaneckých tímov v strategickom riadení firiem Global Management Challenge sa stal tím študentov z Univerzity Komenského v Bratislave. Slovenské kolo podporila aj najväčšia sieť finančných sprostredkovateľov OVB Allfinanz Slovensko.

Jednotlivé tímy musia preukázať schopnosť riadiť a rozvíjať virtuálne firmy a zvyšovať ich hodnotu. Tento rok na Slovensku súťažilo 22 tímov. Hlavnou cenou bolo bezplatné MBA štúdium, ktoré do súťaže venovala Vysoká škola manažmentu a City University of Seattle. So svetovou konkurenciou sa naši víťazi stretnú 16. – 20. apríla 2012 v Kyjeve na medzinárodnom finále.

Národné kolo súťaže podporila aj najväčšia sieť finančných sprostredkovateľov OVB Allfinanz Slovensko. „Aj vďaka dlhodobej vzdelávacej podpore takmer 6000 spolupracovníkov máme v OVB pozitívny vzťah k vzdelávaniu, podpore výkonnosti a strategického riadenia“, povedala Ivica Chačaturianová, riaditeľka odboru vzdelávania a vzťahov s verejnosťou OVB Allfinanz Slovensko a.s. Členom každého z troch prvých tímov OVB finančne prispeje na vzdelávanie podľa vlastného výberu. „Súťaž je veľkou výzvou pre vysokoškolákov a mladých profesionálov. Sme radi, že nám rastie manažérska špička, ktorá obstojí aj na medzinárodnej úrovni“, dodala Ivica Chačaturianová.

Okrem podpory Global Management Challenge spoločnosť OVB Allfinanz Slovensko a.s. realizuje aj projekt finančného vzdelávania pre deti základných škôl – Moja Família.

Zdroj: TS OVB. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *