Utorok 16. októbra. Meniny má Vladimíra

VÚB opäť s ocenením od Euromoney

Všeobecná úverová banka aj tento rok získala ocenenie britského magazínu Euromoney – Euromoney Awards for Excellence ako najlepšia banka na Slovensku.

Nadviazala tak na úspech z minulého roka, kedy získala okrem Euromoney aj ceny od magazínu The Banker a týždenníka Trend. Odborníci z Euromoney ocenili najmä vynikajúcu ziskovosť a kontrolu nákladov.

„Obhájiť titul býva obyčajne ťažšie ako jeho zisk po prvýkrát. To, že sme opätovne druhý rok po sebe dostali ocenenie Najlepšia banka na Slovensku len potvrdzuje, že sme zdravou bankou a patríme k špičke na trhu. Moja vďaka patrí všetkým zamestnancom VÚB, ktorí robia všetko preto, aby nás takto vnímali aj naši klienti,“ uviedol generálny riaditeľ VÚB Ignacio Jaquotot.

Ocenenie Euromoney Awards for Excellence udeľujú novinári a odborníci z časopisu Euromoney, ktorým predsedá šéfredaktor Clive Harwood. Základom hodnotenia je analýza kvantitatívnych údajov, ale aj subjektívne hodnotenie bánk v krajine. Porota tak hodnotí nielen ekonomické ukazovatele konkrétnej finančnej inštitúcie, ale aj úroveň služieb, modernizáciu, či prístup ku klientom.

Zdroj: TS VÚB.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *