Nedeľa 09. decembra. Meniny má Izabela

Wüstenrot ponúka životné poistenie aj online

Poistenie 16.11.2017 | 16:05 0 Komentárov

Poisťovňa Wüstenrot začala od 15. novembra s predajom poistného produktu Hodnota života aj online. Životné poistenie je tak možné uzavrieť aj prostredníctvom internetu, bez potreby absolvovať lekársku prehliadku.

Formulár pre uzavretie poistenia má štyri kroky. V prvom podáva klient základné informácie o jeho zdravotnom stave. Poistenie je fixné nastavené na poistnú sumu tisíc eur v prípade smrti. Voliteľná je poistná suma v prípade rakoviny. Poistná môže predstavovať päť tisíc až 30 tisíc eur. Ďalším voliteľným parametrom je výška mesačnej platby poistného, ktorá je preddefinovavé do štyroch levelov. Najlacnejšie poistenie je možné uzavrieť za 5 eur mesačne.

Proces uzatvorenia poistenia je rýchly a prehľadný. K formulárom je pripojené aj platobná brána pre úhradu poistného.  

„Som rád, že sprístupnením tohto ojedinelého a prospešného životného poistenia v online verzii umožníme finančne zabezpečiť rodinu v prípade závažných okolností aj klientom, ktorí by kvôli poisteniu necestovali, resp. nenavštívili naše obchodné zastúpenie a odkladali by takéto rozhodnutie na neskôr. Ak včas uzavreté poistenie skvalitní život hoci len pár jednotlivcom, či rodinám, malo úsilie vynaložené pri príprave tohto online produktu zmysel“, hovorí Ing. Jozef Adamkov, predseda predstavenstva Wüstenrot poisťovne a Wüstenrot stavebnej sporiteľne.

Produkt Hodnota života predáva poisťovňa formou fyzickej distribúcie od marca tohto roku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *