Stvrtok 17. január. Meniny má Nataša

Začal sa predaj bytov v Bory Bývanie

Bývanie 01.07.2016 | 08:25 0 Komentárov

Dnes, 1. júla, začína predaj prvej etapy rezidenčného projektu Bory Bývanie. Na rezidenčný trh sa tak dostane 340 bytov, v kategóriách od 1-izbových až po 4-izbové byty. Tie sa budú nachádzať v 10 bytových domoch s 5 podlažiami. 

Projekt developuje investičná skupina Penta. V súčasnosti disponuje územným rozhodnutím, jeho výstavba začne po získaní stavebného povolenia pravdepodobne na jeseň tohto roka.

Projekt Bory Bývanie je situovaný medzi bratislavskými mestskými časťami Lamač, Devínska Nová Ves a Dúbravka, pričom Penta má záujem na tomto území postupne vybudovať novú mestskú štvrť. Prvá etapa projektu sa rozprestiera na území s približnou rozlohou 33 000 m2.

Súčasťou projektu bude 450 parkovacích miest, v rámci areálu bude detské ihrisko, pre športovcov bežeckú dráhu a vybavenie pre crossfit či komunitný gril. Kľúčovým benefitom pre mladé rodiny bude aj materská škola, ktorú pripravujeme v tesnej blízkosti..

Dopravná infraštruktúra je už v súčasnosti kompletne vybudovaná, pričom jej súčasťou je aj napojenie na diaľnicu D2. Byty po dokončení budú spĺňať najvyšší nízkoenergetický štandard A1. Celková obývacia plocha bytov bude 18 200 m2. Po dokončení 1. etapy projektu si tak v projekte Bory Bývanie nájde domov približne 1000 až 1500 ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *