Pondelok 17. decembra. Meniny má Kornélia

Zmeny vo vedení ČSOB Poisťovne

Poistenie 28.06.2016 | 11:13 0 Komentárov

Novým generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva ČSOB Poisťovne sa od júla stane Martin Daller, doterajší člen predstavenstva. Zároveň sa novou členkou predstavenstva od augusta stane Andrea Baumgartnerová, ktorá doteraz pôsobila ako  riaditeľka KBC Asset Management na Slovensku. 

Martin Daller – nový generálny riaditeľ a predseda predstavenstva 

V ČSOB Poisťovni pôsobí od roku 2011, kedy nastúpil na pozíciu člena predstavenstva zodpovedného za neživotné poistenie a operácie. Jeho 25-ročné medzinárodné skúsenosti v poisťovníctve zahŕňajú riadenie obchodu a marketingu, produktové riadenie, upisovanie či riešenie poistných udalostí. Do ČSOB Poisťovne prišiel z Vienna Insurance Group, predtým pôsobil aj v AXA Poisťovni.

„Spolu s kolegami a partnermi našej spoločnosti sa budeme sústrediť na ďalšie posilnenie ČSOB Poisťovne ako dôležitej súčasti ČSOB skupiny na Slovensku, aby sme sa stali odporúčanou spoločnosťou v bankopoistení. Zároveň sa zameriame na prinášanie inovatívnych a praktických riešení pre našich klientov v rýchlo sa rozvíjajúcom digitálnom svete“, zhrnul najdôležitejšie výzvy Martin Daller. 

Ako generálny riaditeľ a predseda predstavenstva bude Martin Daller zodpovedný za distribučnú sieť viazaných agentov, manažment rizika, ICT, HR a interný audit. Na tejto pozícii nahradí Luca Coolsa, ktorý stál na čele ČSOB Poisťovne od roku 2013.

martin-daller

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *