Utorok 16. októbra. Meniny má Vladimíra

Zmeny vo vedení Fincentra

Novými členmi predstavenstva finančno-sprostredkovateľskej spoločnosti Fincentrum sa od Nového roka stali František Dragúň a Michal Faltičko. Podľa šéfa firmy, Petra Stuchlíka, sa tým ukončil pol roka trvajúci prerod spoločnosti smerujúci k jej dynamizácii.

„Od leta minulého roku fungovalo Fincentrum na Slovensku pod mojím priamym vedením. Za tých necelých päť mesiacov sa nám podarilo posilniť centrálu, pripraviť podporné nástroje pre ďalší rozvoj spoločnosti v budúcnosti a stabilizovať sprostredkovateľskú sieť, ,“ sumarizuje P. Stuchlík

„Za tých 20 týždňov sme predstavili viacero noviniek a zlepšení v prospech sprostredkovateľov, ich manažérov, ako aj samotných klientov. Poďakovanie patrí všetkým na centrále aj vo vedení sprostredkovateľskej siete. Moja rola dočasného krízového manažéra už dnes nie je potrebná. Fincentrum Slovensko má vedenie, na ktoré sa môžeme všetci spoľahnúť,“ konštatuje šéf firmy.

Fincentrum okrem iného za ten čas zvýšilo odmeny sprostredkovateľom, posilnilo rozbeh svojej dcéry – realitnej kancelárie Fincentrum Reality, bolo prijatých viacero zmien s cieľom zvýšiť komfort práce sprostredkovateľov a kvalitu servisu klientom.

František Dragúň, ktorý sa od januára stal členom predstavenstva, je zodpovedný za sprostredkovateľskú sieť, obchod všeobecne, oddelenie podpory obchodu, analytické oddelenie a Fincentrum reality. I naďalej pôsobí v spoločnosti ako obchodný riaditeľ.

Členom predstavenstva sa ďalej stal Michal Faltičko, ktorý riadi digitálne aktivity firmy. Okrem toho mu pribudli do pôsobnosti: back office, prevádzka, marketing, právne a finančné oddelenie.

Na nových členoch predstavenstva bude v nasledujúcich rokoch zodpovednosť za každodenný chod Fincentra. Predsedom predstavenstva bude i naďalej Petr Stuchlík. Do bežnej prevádzky však zasahovať nebude. 

Predstavenstvo spoločnosti Fincentrum a.s. má od 1. januára nasledovné zloženie:

Petr Stuchlík (predseda)

František Dragúň (člen predstavenstva)

Michal Faltičko (člen predstavenstva)

Vladek Krámek (člen predstavenstva)

David Hegner (člen predstavenstva)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *