Sobota 11. júla. Meniny má Milota

ZUNO znížilo úrok na pôžičke na 4,9 %

Banky 17.05.2016 | 10:17 0 Komentárov

ZUNO banka znižuje úrokovú sadzbu pri bezúčelových spotrebiteľských úveroch na 4,9 percenta ročne. Klient môže tento úrok získať bez podmienok,  zbytočných a skrytých poplatkov a bez ďalších nákladov na poskytnutie a vedenie úveru. Jednoducho tak v ZUNO ako v prvej banke na Slovensku môže získať 4,9 percenta ročne bez žiadneho „ALE“.

„Niektoré ponuky na trhu síce vyzerajú na prvý pohľad veľmi výhodne, ale vo finále žiadateľ o pôžičku alebo refinancovanie musí splniť celý rad podmienok, ako napríklad povinné poistenie, alebo posielanie výplaty na účet, aby najnižší úrok získal,“ konštatuje výkonný riaditeľ pre obchod a marketing ZUNO banky Peter Lakata.

Úrok 4,9 percenta ročne môže získať navyše aj záujemca refinancovanie úverov. ZUNO banka rozširuje svoje tri garantované sadzby 6,9, 9,9 a 14,9 percenta ročne. Doteraz najnižšiu možnú sadzbu tak znižuje o dva percentuálne body. Výhodou tohoto princípu je, že záujemca o refinancovanie vopred vie, akú úrokovú sadzbu môže získať. „Nejde o časovo obmedzenú akciu, ale o štandardnú súčasť úverového portfólia ZUNO,“ zdôrazňuje Peter Lakata.

Zvýhodnený úrok ZUNO začne propagovať v rozsiahlej kampani, ktorá bude nasadená po celý rok striedavo s kampaňou na refinancovanie nevýhodných úverov. Vytvoril ju interný tím ZUNO banky v spolupráci s agentúrou Gunpowder. Podporená bude bannermi, PPC a takisto na sociálnych sieťach.

Klienti ZUNO môžu zistiť výšku pôžičky, ktorú im vie banka poskytnúť, už do niekoľkých sekúnd cez online banking.

Ak má banka všetky potrebné údaje a dokumenty, vyhodnotenie ponuky je veľmi rýchle. V prípade, že nejaký dokument, údaj či potvrdenie chýba, internetové rozhranie na to žiadateľa upozorní. Výhodou je, že dokumenty vie klient nahrať priamo cez internetovú alebo mobilnú aplikáciu.

ZUNO získalo ocenenie Pôžička roka 2015 od Finančnej hitparády a titul Superbrands 2016.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *