Súťaž

Vyhrajte dva vstupy na konferenciu "Význam štátnej podpory v oblasti bývania"

Súťaž Redakcia 30.05.2011 | 14:00 0 Komentárov

Investujeme.sk prináša svojim čitateľom možnosť získať dva vstupy na odbornú konferenciu za účasti predstaviteľov ministerstva financií a bankového sektora. Súťaž, je o to zaujímavejšia, že vstupenky na konferenciu nie sú voľne predajné.

Vyhrajte lístky na seminár Iva Tomana

Investujeme.sk ponúka možnosť vyhrať lístky na seminár Iva Tomana "O úspechu". Stačí zodpovedať na otázku, či je podľa I. Tomana úspech podmienený vysokým IQ.

Zmeňte sa z manažéra na lídra: Brian Tracy vystúpi 2. marca

Jeden človek, 6 kontinentov, 55 krajín, 1000 spolupracujúcich spoločností, 4000 vystúpení, viac ako 5 000 000 vyškolených osobností – to je v číslach jeden z najuznávanejších svetových korporátnych trénerov. Brian Tracy totiž manažérov pretvára na úspešných lídrov. Líderstvo je totiž jeden z rozhodujúcich faktorov, ktorý predurčuje úspech v podnikaní.

Vyhrajte knihu Dušana Šídla "Život jako riziko"

Investujeme.sk v spolupráci s Dušanom Šídlom pre vás pripravilo predvianočnú súťaž o knihu Dušana Šídla "Život jako riziko".

Seminár Briana Tracyho presunuli organizátori na marec

Záujemcovia zo Slovenska a Česka si počkajú na seminár Briana Tracyho až do marca. Pôvodný štvrťkový termín usporiadatelia "z organizačných dôvodov vážneho charakteru" presunuli na jarný termín.

Seminár Briana Tracyho už tento týždeň, poznáme víťazov súťaže o lístky

Slovenskí a českí manažéri si už tento týždeň budú môcť osvojiť mimoriadne efektívne znalosti úspešného vedenia firmy. Vo štvrtok 25. novembra 2010 vystúpi v Bratislave tréner lídrov Brian Tracy so svojím špeciálne pripraveným seminárom „Umenie výnimočného vodcu.“

Kam investovať?Najnovšie komentáre
 • Orlando Cano komentoval Bankový účet na podnikanie: niekoľko mýtov a skutočných právd

  Dostal som pôžičku vo výške 100 000 EUR od súkromnej inštitúcie bez stresu a pošlite im e-mail teraz canoorlando11@gmail.com. Kontaktujte ho. Som si istý, že pán Orlando Cano vám pomôže.

 • Mr Julius Becker. komentoval 16 rád, ako nedoplatiť na nevýhodnú pôžičku

  Dobrý deň, požiadať o pôžičku Som pán Julius Becker dôveryhodný úver veriteľ Potrebujete pôžičky na projekt, investície, osobné pôžičky, pôžičky na bývanie, študentské pôžičky, konsolidačné úvery a pôžičky na rôzne projekty? Potrebujete úver na založenie ...

 • JIM BUFFER komentoval 16 rád, ako nedoplatiť na nevýhodnú pôžičku

  Ahojte všetci. Nikdy som si nemyslel, že by som mohol nájsť skutočného veriteľa na internete, kým sa nestretnem s Vivianom, ktorý si spočiatku myslel, že je ako iní, ktorí mi pomáhajú s mojím úverom, s ktorým môžete komunikovať cez dnešný deň email: ...

 • Pavol Mackovčak komentoval Kooperativa chce stavať nájomné byty

  Konečne niekto pohol rozumom. Keď sme prezentovali našu inovatívnu technológiu na výrobu finálnych vysoko pevnostných betónových prefabrikátov na výstavbu bytov, tak konkurencia nebola z toho moc nadšená. Veď postaviť 200 tisíc m2 ročne nájomných bytov je neprekonateľný ...

 • Dominik komentoval Plný invalidný dôchodok je 341 eur

  Dobry den mam dochodok 45 percentt dnes mi zdvihli o 10 percent kolko dokopy dostanem ked mam 55ppercen dostavam 150 eur a mam 45percent

Už o pár dní sa zmeníte z manažéra na lídra – najlepší svetový biznis expert Brian Tracy príde na Slovensko!

Jeden človek, 6 kontinentov, 55 krajín, 1000 spolupracujúcich spoločností, 4000 vystúpení, viac ako 5 000 000 vyškolených osobností – to je v číslach jeden z najuznávanejších svetových korporátnych trénerov. Brian Tracy totiž manažérov pretvára na úspešných lídrov. Líderstvo je jeden z rozhodujúcich faktorov, ktorý predurčuje úspech v podnikaní.

Druhé kolo: Vyhrajte lístky na seminár Briana Tracyho „Umenie výnimočného vodcu“

Slovenskí a českí manažéri majú príležitosť osvojiť si mimoriadne efektívne znalosti úspešného vedenia firmy. Už 25. novembra 2010 vystúpi v Bratislave tréner lídrov Brian Tracy so svojím špeciálne pripraveným seminárom „Umenie výnimočného vodcu.“ Ďalšie dve vstupenky na toto podujatie môžete vyhrať v druhom kole súťaže s Investujeme.sk.

Vyhrajte lístky na seminár Briana Tracyho „Umenie výnimočného vodcu“ v hodnote 399 eur

Slovenskí a českí manažéri majú príležitosť osvojiť si mimoriadne efektívne znalosti úspešného vedenia firmy. Už 25. novembra 2010 vystúpi v Bratislave tréner lídrov Brian Tracy so svojím špeciálne pripraveným seminárom „Umenie výnimočného vodcu.“ Dve vstupenky na toto podujatie môžete vyhrať v prvom kole súťaže s Investujeme.sk.

Zmeňte sa z manažéra na lídra – svetový biznis expert Brian Tracy príde na Slovensko!

Jeden človek, 6 kontinentov, 55 krajín, 1000 spolupracujúcich spoločností, 4000 vystúpení, viac ako 5 000 000 vyškolených osobností – to je v číslach jeden z najuznávanejších svetových korporátnych trénerov. Brian Tracy totiž manažérov pretvára na úspešných lídrov. Líderstvo je jeden z rozhodujúcich faktorov, ktorý predurčuje úspech v podnikaní.