Pondelok 25. septembra. Meniny má Vladislav

Allianz je oficiálnym partnerom Formuly E

Poisťovací koncern Allianz sa stal oficiálnym partnerom šampionátu Formuly E. Globálne partnerstvo zahŕňa okrem pretekov plne elektrických monopostov aj preteky bezpilotných vozidiel Roborace.

Okrem pretekov bude Allianz hostiť aj premenovanú Allianz eVillage, kde si prídu na svoje všetci fanúšikovia a priaznivci Formuly E a moderných technológií. Cez obrie obrazovky budú môcť naživo sledovať dianie na trati, môžu si vyskúšať súperenie s pilotmi Formuly E jazdou na simulátoroch, zažiť autogramiádu svojich favoritov, experimentovať s digitálnymi technológiami ako je 3D tlač, drony či s virtuálnou realitou a zažiť aj ďalšie sprievodné akcie popri samotnej ePrix.

Formula E a Allianz majú spoločné viaceré kľúčové hodnoty ako je integrita, odolnosť či kompetentnosť. „Veríme, že nastal čas, aby sme sa zapojili do vývoja nových ekosystémov, ktoré budú definovať udržateľnú budúcnosť mestskej mobility,“ vysvetľuje Jean-Marc Pailhol, vedúci manažmentu Market Group a distribúcie v Allianz. Logo spoločnosti Allianz sa objaví na predvádzacom vozidle Formuly E a bude viditeľné aj na autách Robocar.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *