Stvrtok 18. októbra. Meniny má Lukáš

Finančnú skupinu AXA by svojim známym odporúčalo 86 % jej klientov

Ostatné správy 12.01.2009 | 14:44 0 Komentárov

Podľa prieskumu agentúry Nielsen by 86 % klientov skupiny AXA odporúčalo jej služby svojim príbuzným a známym. S prácou finančných poradcov skupiny pri predaji produktov je spokojných viac ako deväť z desiatich klientov. Ich spokojnosť najviac ovplyvňuje schopnosť poradcov pochopiť ich potreby a tiež presnosť odpovedí.

Prieskum spokojnosti klientov pre skupinu AXA uskutočnila agentúra Nielsen. Hodnotila sa najmä spokojnosť so službami pri predaji produktov a následná starostlivosť o klientov. „Pozitívny výsledok prieskumu nás potešil. To, že 86% klientov by naše služby odporúčalo príbuzným a známym dokazuje spokojnosť medzi klientmi. Našim cieľom je aj naďalej poskytovať kvalitné a profesionálne služby“, uviedla Jana Tarčáková Janičová, špecialista PR a komunikácie skupiny AXA na Slovensku.

Klienti hodnotili kladne najmä prácu finančných poradcov pri predaji produktov, s ktorou bolo spokojných 91% respondentov. Oceňovali najmä ich profesionalitu, schopnosť odpovedať na otázky a spracovať ich požiadavky. So starostlivosťou o klientov sú spokojné tri štvrtiny opýtaných, ďalších 22% vyjadrilo neutrálny postoj „nie som ani spokojný, ani nespokojný“.

Prieskum spokojnosti bol uskutočnený prostredníctvom poštových zásielok, celkom odpovedalo 1114 klientov skupiny AXA.