Pondelok 18. marca. Meniny má Eduard

Personálne zmeny v poisťovni UNIQA

Poistenie 22.03.2018 | 16:24 0 Komentárov

V poisťovni UNIQA došlo k personálnym zmenám na manažérskych postoch. Riaditeľom poistenia osôb je od Nového roku Roman Holček. Vo funkcii tak vystriedal Martina Rotkovského, ktorý sa stal riaditeľom produktovej koordinácie.

Novým riaditeľom poistenia motorových vozidiel sa od marca stal Július Baláž, ktorý vo funkcii nahradil Imricha Poláka.

Roman Holček (53) pôsobí v oblastí poisťovníctva od roku 1993, je expertom v oblasti poistnej techniky, vývoja a manažmentu poistných produktov a špecialista na životné poistenie. Manažérske pozície zastával v niekoľkých poisťovniach, kde zodpovedal za realizáciu viacerých  projektov v európskych krajinách.

„Verím, že moje skúsenosti v oblasti životného poistenia pomôžu napĺňať základný cieľ UNIQA, ktorým je dosahovanie trvalého profitabilného rastu portfólia, za ktoré som zodpovedný. Oceňujem, že okrem tradičných vekových skupín sa UNIQA výraznejšie orientuje aj na mladých klientov,“  hovorí R. Holček.

Július Baláž (34) pôsobí v poisťovníctve 12 rokov a skúsenosti v oblasti poistenia motorových vozidiel získal na manažérskych pozíciách v niekoľkých slovenských poisťovniach. Na pozíciu riaditeľa poistenia motorových vozidiel nastúpil 1.marca.

„Veľmi ma teší, že UNIQA poisťovňa je v oblasti poistenia motorových vozidiel vnímaná ako stabilný hráč s ponukou kvalitných produktov a služieb. Svoje doterajšie skúsenosti sa budem snažiť využiť k väčšiemu rozvoju autopoistenia, ktoré je na  celom trhu na hranici, resp. za hranicou rentability,“ hovorí J. Baláž.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *